15. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě dne 30. 3. 2021.

Seznam přihlášených středních škol

Škola Odpovědná osoba Soutěžící
Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova8 Věra Hrušková David Louis
Anna Mikysková
Lukáš Talman
Evropská obchodní akademie Děčín Šárka Šebestová Klára Sinkulová
Štěpánka Čierna
Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany Stanislava Jelenová Denisa Blandová
Tereza Vyhnalová
Karlínská obchodní akademie a VOŠE Kateřina Dandárová Karina PUKALJAKOVÁ
Markéta Laláková
Lucie Machotková
Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220 Jana Rudišová Nikola Koutníková
Petra Bachtíková
Jaroslav Kučera
OA a JŠ Pardubice Dagmar Golová David Holub
Nikol Ryšavá
Edita Horáková
OA a VOŠ Příbram Marie Kubátová Petr Neumann
Natálie Kalátová
Klára Adamová
OA a VOŠS, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace Jitka Znebejánková Nikola Řeháčková
Eliška Honusová
OA Dušní Hana Vysloužilová Tereza Kirblová
Tomáš Kočí
Kateřina Plešnerová
OA T. Bati a VOŠE Zlín Pavla Mičková Anita Krajčová
Jiří Kytlica
Natálie Holerová
OA Vinohradská Alena Funkova Karolína Babelová 24.5.2002
Obchodní akademie a Hotelová škola Lenka Janovská Tereza Jarošová
Petra Vápeníková
Jaroslava Zástěrová
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Věra Prokopová Adéla Krejčová
Martin Mendl
Veronika Vránová
Obchodní akademie a Střední odborné učiliště Veselí nad Moravou, příspěvková organizace Lenka Horňáčková Zuzana Navrátilíková
Robin Zavadil
Patrik Vachun
Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí Alena Stiburkova Kateřina Harnádková
Sára Bílková
Karolína Palová
Obchodní akademie Bubeneč Václava Baláčková Adam Bok
Obchodní akademie Kolín Jarmila Krejčová Ondřej Černý
Lenka Pštrossová
Šárka Piskačová
Obchodní akademie, Olomouc Ilona Jančí Martin Vybíral
Alexandra Trličíková
Adriana Žaludová
Obchodní akademie, Ostrava-Poruba Petra Sedlářová Klára Strausová
Sandra Tomicová
Dominik Klimkovský
Obchodní akademie, Plzeň Jana Fialová Martin Havlíček
Gabriela Hálová
Obchodní akademie, Prostějov Irena Sládečková Markéta Hebrová
Marek Pluskal
Břetislav Prokop
Obchodní akademie, střední odborná škola knihovnická a vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace Martina Skálová Slámová Markéta
Drábková Zuzana
Pokorná Leona
SOŠOUUD Plzeň Ivana Kapicová Anita Potůčková
Kateřina Schejbalová
Tereza Mádrová
SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno Iveta Tihlaříková Tereza Haraštová
Eliška Kopečková
Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace Iva Sedláková Monika Haiserová
Střední odborná škola, Blatná, V Jezárkách 745 Michaela Kubaňová Helena Sichingerová
Veronika Drábková
Diana Surá
Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Olga Tupá Lenka Žižková
Le Petr Huy
VOŠZ, SZŠ a OA, Trutnov Jana Havlíková Tobie Škvrna
Tereza Záleská