11. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě ve dnech 25. - 26. 1. 2017.

Výsledky

TOP 20


Studenti

  1. Tereza Jiříková  - Obchodní akademie Vinohradská, Praha 2.
  2. Michal Skuček  - Obchodní akademie Dušní, Dušní 7, Praha 3.
  3. Veronika Bastlová  - OA a HŠ Třebíč, Sirotčí 4, Třebíč.
  4. Gabriela Komínková  - Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace, Orlová-Lutyně.
  5. Jakub Jasný  - Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí, Masarykova 101, Valašské Meziříčí.
  6. Tomáš Kahoun  - Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov, Jirsíkova 244, Pelhřimov.
  7. Petra Veselá  - Obchodní akademie a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Písek, Čelakovského 200, Písek.
  8. Marie Drápalová  - OA, SOŠK a VOŠ Brno, p. o., Kotlářská 9, Brno.
  9. Marie Hutařová  - OA a SOU Veselí nad Moravou, Kollárova 1669, Veselí nad Moravou.
  10. Michaela Kubů  - OA Trutnov, Malé nám. 158, Trutnov.
  11. Tereza Křížková Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie,příspěvková organizace, Horní náměstí 15, Jablonec nad Nisou.
  12. Eva Krýzová Obchodní akademie TGM a JŠ s právem SJZ Jindřichův Hradec, Husova 156, Jindřichův Hradec.
  13. Michal Kobelka OA a HŠ Třebíč, Sirotčí 4, Třebíč.
  14. Anna Křištofová Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí, Masarykova 101, Valašské Meziříčí.
  15. Lukáš Mora Obchodní akademie a JŠ s právem SJZ Přerov, Bartošova 24, Přerov.
  16. Markéta Pavlíčková Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov, Jirsíkova 244, Pelhřimov.
  17. Radka Hanzlová Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace, Masarykova třída 1313, Orlová-Lutyně.
  18. Anna Brabencová OA, SZŠ a SOŠS Jihlava, Karolíny Světlé 2, Jihlava.
  19. Kristýna Tejklová Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masaryka 14, Mladá Boleslav.
  20. Yana Hrechaniuk, Obchodní akademie Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13, Plzeň.

 

Školy

  1. OA a HŠ Třebíč, Sirotčí 4, Třebíč
  2. Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí , asarykova 101 Valašské Meziříčí
  3. Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová, příspěvková organizace Masarykova třída 1313 Orlová-Lutyně
  4. Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov, Jirsíkova 244 Pelhřimov
  5. OA, SOŠK a VOŠ Brno, p. o., Kotlářská 9 Brno
  6. Obchodní akademie Dušní, Dušní 7 Praha 3
  7. OA a SOU Veselí nad Moravou, Kollárova 1669 Veselí nad Moravou
  8. Obchodní akademie Vinohradská, Vinohradská 38 Praha 2
  9. Obchodní akademie a JŠ s právem SJZ Přerov, Bartošova 24 Přerov
  10. Obchodní akademie Plzeň, nám. T. G. Masaryka 13, Plzeň

 

Celkové výsledky MD-DAL 2017

 

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na shledanou.