14. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě ve dnech 27. - 28. 1. 2020.

Školy

Celkové výsledky celostátní soutěže v účetnictví Má dáti dal 2020.
Pořadí Škola Kantor Soutěžící Celkem
1. Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8
Resslova 8, Praha 2
Věra Hrušková Václav Janeček, Jakub Vobořil 275.85
2. Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
Nádražní 90, Sedlcany
Marie Doležalová Petr-Jan Matuška, Lukáš Dřevojan 260.9
3. Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Jirsíkova 875, Pelhřimov
Jaroslava Hánová Simona Hanzálková, Kateřina Příhodová 252.6
4. VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov
Malé nám. 158, Trutnov
Michaela Slámová Michaela Bönschová, Anna Eliášová 249.95
5. Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
T. G. Masaryka 1000, Choceň
Stanislava Dostálová Denisa Hořínková, Simona Kalousová 249.9
6. Obchodní akademie a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Písek
Čelakovského 200, Písek
Věra Prokopová František Urych, Filip Hofmann 246.85
7. Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
nábř. Komenského 1, Břeclav
Nataša Prášková Kateřina Štifilová, Adriana Šuralová 246.5
8. Obchodní akademie, Plzeň
nám. T. G. Masaryka 13, Plzeň
Jana Fialová Martina Kastlová, Ondřej Michal Šoustar 244.3
9. Evropská obchodní akademie
Komenského náměstí 2, Děčín I
Ing. Danuše Petrášková Filip Horáček, Karolína Mišurová 242.2
10. Obchodní akademie Dušní
Dušní 7, Praha 3
Vladimíra Brixová Martin Vodička, Miloslav Pospíšil 241.3
11. Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
Věra Kašparová Petra Mestlová, Michal Hrachovický 241.0
12. Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, Brno
Martina Skálová Jiří Melichar, Barbora Volfová 236.25
13. Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Husova 1, České Budějovice
Renata Dufková Marie Decarliová, Stanislav Kolář 234.3
14. Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101/18, Valašské Meziříčí
Elen Válková Nela Čunková, Denisa Vávrová 232.6
15. Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
Taťána Veverková Tereza Galářová, Karolína Čajková 226.9
16. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Přerov, Bartošova 24
Bartošova 24, Přerov
Květoslava Moulíková Jiří Burda, Hana Koblihová 223.95
17. Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykolvé zkoušky
28. října1598, Frýdek - Místek
Miroslava Meyerová Amálie Kadlčíková, Kateřina Danicsová 222.4
18. Obchodní akademie Kolín
Kutnohorská 41, Kolín IV.
Jarmila Krejčová Jan Tichý, Kristýna Kaňáková 221.8
19. Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
nám. T. G. Masaryka 3669, Zlín
Pavla Mičková Karolína Hřibová, Le Diep Trang 220.75
20. Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o Opava
Hlavní 101, Opava
Kamila Kotrlová Daniela Krejčí, Petr Doležal 218.2
21. GPOA Znojmo
Pontassievská 3, Znojmo
Lenka Kseničová Quan Duc Vu, Kristyna Skočovská 214.7
22. OA Bubeneč
Krupkovo n. 4, Praha 6
Irina Ulmannová Jakub Reitmajer, Vojtěch Kotiš 213.0
23. Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Bratříků 851, Havlíčkův Brod
Jana Lajnerová Sandra Vlková, Hana Smejkalová 210.5
24. Obchodní akademie Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Polská 1543, Ostrava-Poruba
Helena Svršková Nikola Dedková, Krystyna Halabuková 207.65
25. Obchodní akademie, Olomouc
tř. Spojenců 11, Olomouc
Ilona Jančí Lucie Bušfyová, Jessica Sedláčková 207.15
26. Obchodní akademie a střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace Nad Čertovkou 2272/18 678 01 Blansko
Nad Čertovkou 2272/18, Blansko
Irena Hasoňová Marie Hořavová, Lenka Všianská 193.5
27. SOŠOUUD Plzeň
Nerudova 33, Plzeň
Ivana Kapicová Jana Křenčilová, Sára Vodičková 191.2
28. Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice, p. o.
Benešovo náměstí 604/1, Teplice
Zdeňka Suchomelová Antonina Galushkina, Bára Breiová 186.05
29. Obchodní akademie Prostějov
Palackého 18, Prostějov
Ivana Tomková Tomáš Buriánek, Martin Vláčil 185.15
30. Obchodní akademie Hovorčovická
U Vinohradského hřbitova 3, Praha 3
Jana Řehková Markéta Menzlová, Kateřina Machová 182.65
31. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
Husova 9, České Budějovice
Olga Tupá Petra Morová, Eliška Kůsová 174.1
32. Obchodní akademie Kroměříž
Obvodová 3503, Kroměříž
Eva Konečná Lenka Hradilová, Vendula Maurerová 169.35
33. Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
Hany Kvapilové 20, Opava
Radomír Věntus Dominika Marušíková, Denisa Tomčíková 167.55
34. Střední škola F. D. Rooselta Brno
Křižíkova 1694/11, Brno
Jana Lédlová Lucie Argiriu, Ondřej Dašovský 162.6
35. SPŠE a OA Mohelnice
,
Hana Pekárková Monika Kopová, Anna Konečná 156.4
36. Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
Klára Matějovská Tereza Breburdová, Dominika Jungmannová 136.9
37. Obchodní akademie, SOŠ a jazyk.škola s právem st.jaz.zkoušky Hradec Králové
Pospíšilova 365, Hradec Králové
Ing. Jana Tomínová Pavlína Urbánková, Lenka Beranová 112.1
38. Českoslovanská akademie obchodní
Resslova 5, Praha
Šárka Hermová Michaela Kammermayerová, Nikola Tůmová 108.95
39. SOU a SOŠ SČMSD Znojmo, s.r.o.
Přímětická 1812/50, Znojmo
Jana Bartesová Jiří Chaloupka, Eliška Měchurová 100.0