14. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě ve dnech 27. - 28. 1. 2020.

Studenti

Celkové výsledky celostátní soutěže v účetnictví Má dáti dal 2020.
Pořadí Jméno Příjmení Škola Certifikovaná část Test na počítači Celkem
1. Jakub Vobořil Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8
Resslova 8, Praha 2
95.0 46.85 141.85
2. Lukáš Dřevojan Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
Nádražní 90, Sedlcany
91.5 47.8 139.3
3. Michaela Bönschová VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov
Malé nám. 158, Trutnov
93.0 43.8 136.8
4. Václav Janeček Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 8
Resslova 8, Praha 2
89.5 44.5 134.0
5. Petr Doležal Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o Opava
Hlavní 101, Opava
87.5 43.75 131.25
6. Karolína Čajková Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
91.0 40.1 131.1
7. Simona Hanzálková Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Jirsíkova 875, Pelhřimov
91.5 38.6 130.1
8. Denisa Hořínková Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
T. G. Masaryka 1000, Choceň
91.0 39.0 130.0
9. Krystyna Halabuková Obchodní akademie Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Polská 1543, Ostrava-Poruba
88.0 40.15 128.15
10. Marie Hořavová Obchodní akademie a střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace Nad Čertovkou 2272/18 678 01 Blansko
Nad Čertovkou 2272/18, Blansko
89.0 38.9 127.9
11. Martina Kastlová Obchodní akademie, Plzeň
nám. T. G. Masaryka 13, Plzeň
85.0 42.1 127.1
12. Jiří Melichar Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, Brno
91.0 35.9 126.9
13. Kateřina Štifilová Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
nábř. Komenského 1, Břeclav
89.5 37.2 126.7
14. Filip Hofmann Obchodní akademie a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Písek
Čelakovského 200, Písek
85.5 39.9 125.4
15. Stanislav Kolář Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Husova 1, České Budějovice
87.5 36.9 124.4
16. Filip Horáček Evropská obchodní akademie
Komenského náměstí 2, Děčín I
85.5 38.3 123.8
17. Kateřina Příhodová Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov
Jirsíkova 875, Pelhřimov
84.5 38.0 122.5
18. Michal Hrachovický Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
87.0 35.4 122.4
19. Petr-Jan Matuška Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany
Nádražní 90, Sedlcany
82.5 39.1 121.6
20. František Urych Obchodní akademie a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Písek
Čelakovského 200, Písek
81.5 39.95 121.45
21. Martin Vodička Obchodní akademie Dušní
Dušní 7, Praha 3
86.5 34.8 121.3
22. Miloslav Pospíšil Obchodní akademie Dušní
Dušní 7, Praha 3
82.5 37.5 120.0
23. Simona Kalousová Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň
T. G. Masaryka 1000, Choceň
83.5 36.4 119.9
24. Adriana Šuralová Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace
nábř. Komenského 1, Břeclav
86.0 33.8 119.8
25. Petra Mestlová Obchodní akademie Vinohradská
Vinohradská 38, Praha 2
82.5 36.1 118.6
26. Karolína Mišurová Evropská obchodní akademie
Komenského náměstí 2, Děčín I
83.0 35.4 118.4
27. Denisa Vávrová Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101/18, Valašské Meziříčí
80.5 36.8 117.3
28. Ondřej Michal Šoustar Obchodní akademie, Plzeň
nám. T. G. Masaryka 13, Plzeň
79.5 37.7 117.2
29. Eliška Kůsová Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
Husova 9, České Budějovice
85.0 32.0 117.0
30. Nela Čunková Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí
Masarykova 101/18, Valašské Meziříčí
80.0 35.3 115.3
31. Le Diep Trang Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
nám. T. G. Masaryka 3669, Zlín
77.5 37.35 114.85
32. Vojtěch Kotiš OA Bubeneč
Krupkovo n. 4, Praha 6
75.0 39.5 114.5
33. Jiří Burda Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Přerov, Bartošova 24
Bartošova 24, Přerov
86.0 28.2 114.2
34. Amálie Kadlčíková Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykolvé zkoušky
28. října1598, Frýdek - Místek
83.5 30.2 113.7
35. Anna Eliášová VOŠZ, SZŠ a OA Trutnov
Malé nám. 158, Trutnov
80.5 32.65 113.15
36. Jan Tichý Obchodní akademie Kolín
Kutnohorská 41, Kolín IV.
79.0 33.75 112.75
37. Lenka Beranová Obchodní akademie, SOŠ a jazyk.škola s právem st.jaz.zkoušky Hradec Králové
Pospíšilova 365, Hradec Králové
78.0 34.1 112.1
38. Quan Duc Vu GPOA Znojmo
Pontassievská 3, Znojmo
78.5 33.05 111.55
39. Marie Decarliová Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1
Husova 1, České Budějovice
76.0 33.9 109.9
40. Hana Koblihová Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Přerov, Bartošova 24
Bartošova 24, Přerov
79.5 30.25 109.75
41. Barbora Volfová Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
Kotlářská 9, Brno
77.0 32.35 109.35
42. Kristýna Kaňáková Obchodní akademie Kolín
Kutnohorská 41, Kolín IV.
77.0 32.05 109.05
43. Nikola Tůmová Českoslovanská akademie obchodní
Resslova 5, Praha
76.0 32.95 108.95
44. Kateřina Danicsová Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykolvé zkoušky
28. října1598, Frýdek - Místek
76.0 32.7 108.7
45. Lucie Bušfyová Obchodní akademie, Olomouc
tř. Spojenců 11, Olomouc
73.5 33.7 107.2
46. Sandra Vlková Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Bratříků 851, Havlíčkův Brod
73.5 32.9 106.4
47. Karolína Hřibová Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín
nám. T. G. Masaryka 3669, Zlín
73.0 32.9 105.9
48. Hana Smejkalová Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
Bratříků 851, Havlíčkův Brod
69.5 34.6 104.1
49. Jana Křenčilová SOŠOUUD Plzeň
Nerudova 33, Plzeň
76.0 28.0 104.0
50. Kristyna Skočovská GPOA Znojmo
Pontassievská 3, Znojmo
71.0 32.15 103.15
51. Martin Vláčil Obchodní akademie Prostějov
Palackého 18, Prostějov
65.0 36.5 101.5
52. Jessica Sedláčková Obchodní akademie, Olomouc
tř. Spojenců 11, Olomouc
71.5 28.45 99.95
53. Bára Breiová Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice, p. o.
Benešovo náměstí 604/1, Teplice
65.5 34.0 99.5
54. Jakub Reitmajer OA Bubeneč
Krupkovo n. 4, Praha 6
69.5 29.0 98.5
55. Tereza Galářová Obchodní akademie a SOU Veselí nad Moravou
Kollárova 1669, Veselí nad Moravou
67.5 28.3 95.8
56. Kateřina Machová Obchodní akademie Hovorčovická
U Vinohradského hřbitova 3, Praha 3
68.0 26.9 94.9
57. Denisa Tomčíková Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
Hany Kvapilové 20, Opava
65.0 27.9 92.9
58. Lucie Argiriu Střední škola F. D. Rooselta Brno
Křižíkova 1694/11, Brno
61.0 28.1 89.1
59. Markéta Menzlová Obchodní akademie Hovorčovická
U Vinohradského hřbitova 3, Praha 3
68.5 19.25 87.75
60. Sára Vodičková SOŠOUUD Plzeň
Nerudova 33, Plzeň
65.0 22.2 87.2
61. Daniela Krejčí Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o Opava
Hlavní 101, Opava
59.5 27.45 86.95
62. Antonina Galushkina Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice, p. o.
Benešovo náměstí 604/1, Teplice
59.0 27.55 86.55
63. Vendula Maurerová Obchodní akademie Kroměříž
Obvodová 3503, Kroměříž
61.0 24.35 85.35
64. Lenka Hradilová Obchodní akademie Kroměříž
Obvodová 3503, Kroměříž
60.0 24.0 84.0
65. Tomáš Buriánek Obchodní akademie Prostějov
Palackého 18, Prostějov
60.0 23.65 83.65
66. Monika Kopová SPŠE a OA Mohelnice
,
54.0 26.1 80.1
67. Nikola Dedková Obchodní akademie Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
Polská 1543, Ostrava-Poruba
48.5 31.0 79.5
68. Tereza Breburdová Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
53.0 24.65 77.65
69. Anna Konečná SPŠE a OA Mohelnice
,
48.5 27.8 76.3
70. Dominika Marušíková Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace
Hany Kvapilové 20, Opava
55.0 19.65 74.65
71. Ondřej Dašovský Střední škola F. D. Rooselta Brno
Křižíkova 1694/11, Brno
53.5 20.0 73.5
72. Lenka Všianská Obchodní akademie a střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace Nad Čertovkou 2272/18 678 01 Blansko
Nad Čertovkou 2272/18, Blansko
45.5 20.1 65.6
73. Eliška Měchurová SOU a SOŠ SČMSD Znojmo, s.r.o.
Přímětická 1812/50, Znojmo
44.0 19.2 63.2
74. Dominika Jungmannová Obchodní akademie Neveklov
Školní 303, Neveklov
37.5 21.75 59.25
75. Lukáš Hlaváč Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace
Lipová alej 3756/21, Hodonín
35.5 22.4 57.9
76. Petra Morová Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
Husova 9, České Budějovice
39.0 18.1 57.1
77. Jiří Chaloupka SOU a SOŠ SČMSD Znojmo, s.r.o.
Přímětická 1812/50, Znojmo
19.5 17.3 36.8